یونولیت

شهربابک یکی از شهرهای استان کرمان (پهناور ترین استان ایران) در ایران است. شهربابک مرکز شهرستان شهربابک نیز می‌باشد. این شهر در مسیر محور جنوب به شمال ایران قرار دارد. این شهر در غرب استان کرمان واقع شده است. دورنگار این شهر به اردشیر بابکان موسس سلسله ساسانیان میرسد. این شهر جزء اولین شهر های استان کرمان بوده که همجوار سه استان کرمان یزد  و شیراز میباشد. از گروهای قومی این شهرستان (میمندی ها،مرجی ها،ابدریها،مدواریها… را میتوان نام برد). این شهرستان به شهر علم و فرهنگ معروف بودهودر علم حرفهایی برای گفتن داشته مخصوصا پزشکی. از اثار تاریخی و جهانی ان میتوان به روستای میمند اشاره کرد.

یونولیت شهر بابک

یونولیت  در صنعت ساختمان در اندازه های مختلف و استاندارد به عنوان بلوک های سقفیاستاندارد و همچنین یونولیت ورق استفاده می شود و شهر بابک به دلیل وجود انواع ساختمان و نیاز به ساخت سازه ها با قیمت های ارزان و مناسب یکی از مصرف کنندگان اصلی فوم و یونولیت در ایران است.با افزوده شدن جمعیت  ، حجم ساختمان سازی نیز به نسبت افزوده شده است. وجود یونولیت های سقفی در ساختمان به سرعت ساخت و امنیت در برابر حوادث می افزاید.

فومهای ورقی با ضریب دانسیته های مختلفی در کارخانه های تولید فوم ساخته می شوند. کارخانجات  تولید یونولیت رکسانا فوم با سالها تجربه در زمینه تولید انواع فوم های ورقی بالاترین ضریب دانسیته را در محصولات خود به کار برده و دارای کیفیت بالا می باشد. کارخانجات تولیدی  رکسانا فوم یکی از فروشندگان و تولید کنندگان یونولیت کاملا کند سوز محسوب می گردد. جهت تماس با رکسانا فوم و اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید و یا به قسمت لیست قیمت مراجعه نمایید. جهت مشاهده مواد اولیه پلی استایرن های رکسانا به این قسمت مراجعه نمایید.

تولید و ارسال و پخش انواع یونولیت به همه نقاط شهر بابک و سایر بخشهای این شهر ( بخش مرکزی شهر بابک ، دهستان استبرق ، دهستان پاقلعه ، شهر خرسند ، دهستان مدوارات ، دهستان پیرجل ، دهستان میمند ، شهر خاتون اباد ، شهر جوزم و… )  تنها با یک تماس با قیمت مناسب .

  • بخش فروش: ۰۲۱۵۶۸۶۴۴۸۸
  • بخش فروش: ۰۲۱۵۶۸۶۴۴۷۷
  • فکس: ۰۲۱۵۶۸۶۴۴۶۶
  • مدیر فروش: ۰۹۱۲۸۷۸۱۸۱۰
  • مدیریت: ۰۹۱۲۷۰۱۹۵۰۱
  • مدیریت: ۰۹۱۲۸۹۸۶۲۷۳
  • آدرس کارخانه:
  • تهران جاده ساوه سه راه آدران انتهای خ یخ سازی خ رکسانا فوم نبش خ عسگری پ ۱۲۱

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×چت آنلاین
محتوای جدید